
Automobilist belandt op de kop in sloot A20 Maasland
MAASLAND – Een automobilist is woensdagavond op de kop terechtgekomen in een sloot langs de A20 bij Maasland. De hulpdiensten rukten groots uit.
Het ongeval gebeurde rond 22:30 uur. Volgens een correspondent ter plaatse moest de automobilist uitwijken voor een andere auto en belandde zo het in water. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse.
De bestuurder van de auto is met behulp van omstanders uit het voertuig bevrijdt waarna deze werd overgedragen aan de ambulancedienst. Ook landde er een traumahelikopter bij het incident ter ondersteuning van het ambulancepersoneel. Duikers van de brandweer zijn nog het water in gegaan om er zeker van te zijn dat er niemand meer in de auto of in het water lag.
Later bleek dat de bestuurder onder invloed van alcohol was. Hij is door de politie aangehouden. De Officier van Justitie zal zich gaan buigen over deze zaak.
Een berger heeft uiteindelijk het voertuig uit de sloot gehaald en afgesleept.







