Noord Brabant

Hond overleden en meerdere gewonden na zeer ernstige frontale aanrijding

Op de N615 bij Lieshout vond aan het begin van de avond een zware frontale botsing plaats tussen twee personenauto’s. Het ongeval gebeurde even voor 18:00 uur.

Door een nog onbekende oorzaak botsten twee personenauto’s hard frontaal op elkaar. De hulpdiensten rukten massaal uit, en een Mobiel Medisch Team (MMT) kwam met een traumahelikopter ter plaatse. Ook de brandweer kwam met meerdere voertuigen ter plaatse. De brandweer moest de auto’s openknippen om de drie inzittenden uit hun benarde posities te bevrijden. In een van de auto’s zat een hond. Deze heeft het heftige ongeval helaas niet overleefd. Twee personen zijn uiteindelijk met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Beide auto’s raakten flink beschadigd en zijn door een berger afgesleept. De weg blijft de aankomende tijd nog gesloten vanwege opruimwerkzaamheden en het daaropvolgende politieonderzoek.

Gerelateerde artikelen