Gelderland

Zwaar ongeval met twee vrachtwagens op A15, vrachtwagen vliegt in brand

Een ernstig ongeval tussen twee vrachtwagens heeft maandagochtend gezorgd voor een grote inzet van de hulpdiensten op de A15 richting Nijmegen. Een van de betrokken voertuigen vloog na de botsing in brand, wat leidde tot de inzet van meerdere brandweerwagens en ambulances.

Het ongeluk gebeurde rond 11:10 uur tussen Leerdam en knooppunt Deil ter hoogte van Herwijnen. De hulpdiensten werden met spoed gealarmeerd en er werd door de brandweer opgeschaald naar het sein ‘middel brand’. De snelweg is volledig afgesloten in de richting van Nijmegen, en het verkeer wordt omgeleid. Hulpdiensten waren snel ter plaatse en hebben beide chauffeurs met ambulances naar het ziekenhuis gebracht. Over de ernst van hun verwondingen is nog niets bekend.

De afhandeling van het incident zal naar verwachting nog enige tijd in beslag nemen. Rijkswaterstaat leidt het verkeer vanuit Ridderkerk richting Gorinchem om ter hoogte van kooppunt. Gorinchem. Verkeer richting Tiel volgt de borden Breda/Den Bosch/Utrecht over de A27, A59 en A2.

Rijkswaterstaat heeft een omleiding ingesteld

Gerelateerde artikelen