Gelderland

Apeldoorner (21) verdacht van veroorzaken ernstig ongeval

Bij het ernstige ongeval gisterenavond op de A50 bij Epe zijn twee gewonden gevallen. De politie verdenkt een 21-jarige Apeldoorner van het veroorzaken van het ernstige ongeval.

Even na half tien gisterenavond botsten twee auto’s hard op elkaar. Een van de auto’s vloog daarna over de kop en belandde tegen de middengeleider op de snelweg. De andere auto vloog ook over de kop en belandde na een verkeersbord te hebben geraakt in de berm. De snelweg werd in de richting van Zwolle volledig afgesloten voor de hulpverlening. Meerdere ambulances en brandweerwagens werden met spoed opgeroepen.

Uiteindelijk zijn twee personen naar het ziekenhuis gebracht. Het gaat om een 29-jarige man uit Groningen en een 28-jarige vrouw uit Nijmegen. De 21-jarige bestuurder van de andere auto testte negatief op de alcohol- en drugstest. Beide auto’s raakten door het ongeval zwaarbeschadigd.

Verkeerspecialisten van de politie hebben lange tijd onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval waarna de A50 weer werd vrijgegeven.

Gerelateerde artikelen