Overijssel

Omgeving groots afgezet vanwege gaslekkage

Rond 11.40 uur ontvingen politie en brandweer woensdag een melding van een gaslekkage aan de Griegstraat in Hengelo. Ter plaatse bleek er sprake van een lek in de kelder van een flatgebouw, waarop de hulpdiensten groots zijn uitgerukt.

Vanwege de ernst van de situatie werd ook een gespecialiseerd hulpverleningsvoertuig uit Deventer opgeroepen. De omgeving werd ruim afgezet; onder andere de Mozartlaan was volledig afgesloten voor het verkeer en publiek werd op minimaal 100 meter afstand gehouden.

In totaal kwamen zes agenten en vier handhavers ter plaatse om de situatie te coördineren en het publiek op afstand te houden. De brandweer was met twaalf manschappen aanwezig. Dankzij hun snelle optreden kon het gaslek binnen korte tijd worden gedicht.

De regionale netbeheerder Enexis heeft inmiddels de situatie overgenomen voor verdere afhandeling en controle.

Gerelateerde artikelen