Gelderland

Jongeman zonder rijbewijs én onder invloed van alcohol en drugs crasht hard tegen woning

In de nacht van zaterdag op zondag, rond 01:20 uur, is een automobilist met hoge snelheid achteruit tegen een woning aan de Johan Wagenaarlaan in Apeldoorn gereden. De bestuurder wilde de auto parkeren, maar gaf in plaats van te remmen vol gas, met forse schade tot gevolg.

De twee inzittenden van het voertuig kwamen met de schrik vrij. Zij zijn ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. De brandweer werd opgeroepen om de situatie te beoordelen, aangezien de gevel van de woning flinke schade opliep. Ook de auto raakte zwaar beschadigd.

Geen rijbewijs en onder invloed

De bestuurder van de auto, een jongeman, bleek niet in het bezit van een rijbewijs, had te veel gedronken en had ook drugs gebruikt. De jongeman is ter plaatse aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.

De straat werd enige tijd afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden. Stichting Salvage is ingeschakeld om de bewoners van de getroffen woning te ondersteunen bij de schadeafhandeling.

Gerelateerde artikelen