
Meerdere zwaargewonden na ernstig frontaal ongeval tussen twee auto’s
Bij een ernstig verkeersongeval op de N224 bij Ede zijn zondagavond twee auto’s frontaal op elkaar gebotst. Daarbij raakten twee inzittenden zwaargewond en bekneld. Zij zijn na bevrijding door de brandweer met spoed overgebracht naar het Radboudumc. Ook een derde persoon raakte gewond en is naar het ziekenhuis vervoerd.
Het ongeluk vond rond 22.30 uur plaats nadat vermoedelijk een automobilist op de verkeerde weghelft terechtkwam waarna een frontale botsing volgde. De schade aan beide auto’s is groot.
Hulpdiensten rukten massaal uit. Meerdere ambulances, de brandweer en een traumahelikopter werden ingezet. Er werd opgeschaald naar het sein ‘middel HV’ waardoor er een extra ambulance en meer brandweer werd aangestuurd. De brandweer moest twee slachtoffers uit de voertuigen bevrijden voordat zij aan het ambulancepersoneel konden worden overgedragen.
De politie meldt dat de gewonden ernstige verwondingen hebben opgelopen. De weg werd volledig afgesloten voor sporenonderzoek door de Verkeersongevallenanalyse (VOA). De exacte toedracht van het ongeval wordt nog onderzocht.
Na afloop van het onderzoek heeft een bergingsbedrijf de zwaar beschadigde voertuigen afgevoerd.





