Noord-Holland

Man (30) zwaar mishandeld, loopt hersenbloeding en gebroken oogkas op

Een 30-jarige man is in mei ernstig mishandeld na een bezoek aan een supermarkt aan het Museumplein in Amsterdam. Het slachtoffer liep onder meer een hersenbloeding en een gebroken oogkas op. De politie is dringend op zoek naar de twee verdachten die op camerabeelden te zien zijn.

De man bezocht op de bewuste avond de supermarkt en vertrok vervolgens op zijn scooter richting huis. Zodra hij de winkel verlaat, wordt hij gevolgd door twee mannen. Het tweetal zet de pas erin en één van hen grijpt het slachtoffer van achteren vast. Na een korte worsteling wordt het slachtoffer met kracht tegen de grond gegooid. Hij komt hard op zijn gezicht terecht.

De impact van de val is groot: de man raakt zwaargewond en het blijkt dat hij een hersenbloeding en een gebroken oogkas heeft opgelopen.

Opvallend detail is dat het slachtoffer tijdens de mishandeling een groen shirt van voetbalclub Feyenoord droeg. De politie houdt er rekening mee dat dit kledingstuk mogelijk een rol heeft gespeeld in het motief achter de aanval.

De politie roept getuigen en mensen die de verdachten herkennen op zich te melden. Tips zijn welkom via 0800-6070 of anoniem via 0800-7000.

Gerelateerde artikelen