Noord Brabant

Enorme ravage na zwaar ongeval met vrachtwagen en meerdere auto’s

Op de A2 ter hoogte van Maarheeze heeft vanavond een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Een vrachtwagen is door nog onbekende oorzaak door de middenberm geschoten en belandde op de rijbaan richting Maastricht, waar hij meerdere tegemoetkomende auto’s ramde.

De brandweer moest één inzittende uit een voertuig bevrijden. Deze persoon is ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel en vervolgens naar het ziekenhuis vervoerd, zo meldt de Veiligheidsregio. Over de toestand van overige betrokkenen is nog geen informatie bekendgemaakt.

De snelweg richting Maastricht is volledig afgesloten tussen Valkenswaard en Maarheeze. Dit is de rijrichting waar de getroffen tegenliggers reden. Op de tegenovergestelde rijbaan, waar de vrachtwagen oorspronkelijk reed, is de linkerrijstrook dichtgezet.

Volgens Rijkswaterstaat zal het nog geruime tijd duren voordat de weg weer vrijgegeven wordt. Verkeer wordt momenteel omgeleid via Venlo.

Gerelateerde artikelen