Gezocht

Twee jongemannen stelen voor honderden euro’s aan parfum

In een parfumerie aan de Enschedesestraat in Hengelo (OV) hebben twee jongemannen voor honderden euro’s aan parfums buitgemaakt. Het gaat om geuren van Yves Saint Laurent en Dior, met een totale waarde van zo’n 340 euro.

De verdachten liepen na binnenkomst rechtstreeks naar het schap met herengeuren. Daar stopte één van hen een parfum in zijn broek, waarna de ander hetzelfde deed. Toen ze de winkel verlieten, ging het alarm af. Medewerkers renden de twee nog achterna, maar zij wisten te ontkomen.

De politie is op zoek naar de verdachten en roept getuigen of mensen die hen herkennen op om zich te melden.

Tips zijn welkom via de gratis tiplijn 0800-6070. Anoniem melden kan bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000 of meldmisdaadanoniem.nl.

Gerelateerde artikelen