Gelderland

Grote uitslaande brand in bijgebouw, brandweer probeert overslag te voorkomen

Vanavond rond 18.50 uur is brand uitgebroken in een bijgebouw aan de Van Heemstraweg in Ewijk. De brandweer schaalde al snel op naar grote brand, omdat de vlammen uitslaand waren en om genoeg materiaal ter plaatse te krijgen.

Meerdere blusvoertuigen kwamen met spoed ter plaatse om de brand te bestrijden. Onder andere een hoogwerker en een schuimblusvoertuig zijn ingezet. De brandweer probeert te voorkomen dat het vuur overslaat naar de naastgelegen woning met rieten dak.

Inmiddels is de rookontwikkeling flink minder geworden waardoor de overlast beperkt is gebleven. Er is geen Asbest aangetroffen. De brandweer gaat over tot het nablussen van het bijgebouw en er is geen schade aan het woonhuis.

Gerelateerde artikelen