
Kinderen tijdens Sint Maarten beroofd van snoep door groep jongeren
Tien daders met maskers hebben tijdens de viering van Sint Maarten in Haarlem kinderen beroofd van hun snoep.
Het gaat om meerdere kinderen die zouden zijn beroofd door de gemaskerde jongeren. Ze werden hierbij ook hardhandig geduwd. De politie bevestigd via een woordvoerder aan Nhnieuws dat er zelfs een slachtoffertje naar het ziekenhuis is gebracht voor controle nadat die geduwd is en op de grond viel.
Er zijn nog geen aanhoudingen verricht. Wel zijn er van een aantal jongeren die als mogelijke verdachten worden gezien identiteitsbewijzen gecontroleerde. De kinderen die zijn overvallen liepen rond 20:00 met hun lampionnen in de buurt van het Engelandpark aan de rand van de Europawijk. Volgens de politie waren het meerdere minderjarige kinderen. De exacte leeftijd geeft de politie niet vrij.
Er kwam een melding binnen bij de politie dat een groep van ongeveer tien personen de slachtoffers hadden beroofd. Volgens de omschrijving van de daders in de uitgegeven burgernet melding ging het om een groep met skelet maskers op en waren ze rond de 16 jaar.
In de buurt zijn van meerdere personen hun identiteitsbewijs gecontroleerd. Dus de politie heeft een vermoeden wie er mogelijk betrokken zijn. Als de aangiften zijn de gedaan, gaat de politie mogelijk over tot actie. “Dan hopen we ze aan te houden meld de politie.”
De politie vraagt getuigen zich te melden. Als je in Haarlem iets hebt gemerkt of gezien of zelf slachtoffer bent, neem dan contact op.



