Zuid-Holland

Politie: Schoen en voet van Yoran Krol (16) gevonden

Maandag 2 maart is in een aftakking van de Beneden-Merwede een schoen met daarin een voet gevonden. Uit onderzoek blijkt dat de het de schoen en de voet van Yoran Krol zijn, die sinds 23 december 2023 wordt vermist.

Dat meldt de politie vrijdagavond. De vondst werd gedaan in het water van de aftakking van de Beneden-Merwede. Na forensisch onderzoek kon worden vastgesteld dat het om de vermiste Yoran Krol gaat.

De vermissing

Op 24 december 2023 kreeg de politie een melding van Yoran zijn ouders dat hun zoon niet thuis was gekomen. Hij was die avond bij een jongerencentrum in Almkerk en is daar op de fiets vertrokken. Later werd zijn fiets teruggevonden.

In januari 2024 werd zijn jas aangetroffen bij de rivier de Merwede in Papendrecht. Die vondst leidde tot nieuwe zoekacties in en rond het water. In diezelfde maand werd een grootschalige zoektocht georganiseerd waarbij bijna 2.500 vrijwilligers, samen met zoekhonden, drones en hulpdiensten, deelnamen. Ondanks alle inspanningen leverden de zoekacties geen nieuwe aanwijzingen op.

Geen misdrijf

Volgens de politie zijn er op dit moment geen aanwijzingen dat er sprake is van een misdrijf. Het onderzoek naar de omstandigheden rond de vermissing loopt nog.

Het team van 112 Nieuws Nederland wenst de ouders, familie, vrienden en kennissen van Yoran enorm veel sterkte toe in deze moeilijke tijd

Gerelateerde artikelen