Noord-Holland

Ernstige aanrijding op het spoor; tot 09:15 uur geen treinen

Woensdagochtend rond 05.24 uur zijn de hulpdiensten groots uitgerukt na een melding van een ongeval op het spoor tussen Den Helder Zuid en Anna Paulowna.

Het incident gebeurde bij de spoorwegovergang aan de Kortevliet in Den Helder, waar een aanrijding met een trein heeft plaatsgevonden. De politie en brandweer kwamen met meerdere eenheden met spoed ter plaatse. Ook werden twee ambulances en een traumahelikopter opgeroepen. De traumahelikopter bleek uiteindelijk niet nodig en werd geannuleerd.

De politie is een onderzoek gestart naar de toedracht van het ongeval. Door het incident rijden er voorlopig geen treinen tussen Anna Paulowna en Den Helder. De verstoring duurt naar verwachting tot 09.15 uur.

Gerelateerde artikelen