
Twee katten overleden bij woningbrand
Donderdagavond rond 19.40 uur brak er brand uit bij een woning in Biddinghuizen. Het vuur ontstond waarschijnlijk in een schutting en sloeg over naar het huis ernaast. Twee katten kwamen om bij de brand.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse bij een brand aan Vliegersveld in Biddinghuizen. Er kwam veel rookontwikkeling vrij en al snel werd het opgeschaald naar middelbrand. Het vuur ontstond volgens de politie in een schutting en sloeg vervolgens over op de naastgelegen woning. De brandweer kon het vuur vrij snel blussen en verdere uitbreiding voorkomen. Het getroffen huis heeft aanzienlijke schade opgelopen en is mogelijk tijdelijk onbewoonbaar.
Er zijn geen personen gewond geraakt. Wel werden verschillende katten uit de woning gehaald en beademd. Twee ervan overleefden het niet.
Politie doet nog onderzoek naar de juiste oorzaak van de brand. Stichting Salvage zal de bewoners ondersteunen bij de afhandeling van de schade.






