Overijssel

Flinke ravage na ongeval; lantaarnpaal uit de grond gereden

Op de Pietjespaaltjensstraat in Hengelo (OV) heeft zaterdagavond rond 21.00 uur een aanrijding plaatsgevonden.

De politie en ambulance kregen meerdere meldingen binnen van het ongeval. Ter plaatse troffen hulpdiensten een grote ravage aan. De weg lag bezaaid met brokstukken en een lantaarnpaal was volledig uit de grond gereden.

Volgens de eerste bevindingen botste een automobilist tegen een ander voertuig en vervolgens tegen de lantaarnpaal. Daarbij raakten meerdere voertuigen beschadigd. Ondanks de flinke schade raakte niemand gewond. Minstens één auto kan als total loss worden beschouwd. Een tweede voertuig liep ook zware schade op. Ook wordt onderzocht of woningen in de straat schade hebben opgelopen door het ongeval omdat niet bekend is hoe de auto precies is gereden voor deze tot stilstand kwam. Een bergingsbedrijf heeft twee voertuigen afgesleept. De gemeente kwam ter plaatse om de omvergereden lantaarnpaal te verwijderen. Ook werd het ontstane gat in de grond direct dichtgemaakt om verdere gevaarlijke situaties te voorkomen.

Het ongeval trok veel bekijks. De politie heeft meerdere contactgegevens van bewoners en betrokkenen genoteerd voor het geval later nog aanvullende schade wordt vastgesteld. De politie doet verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Gerelateerde artikelen