
Meerdere Samsung-telefoons uit winkel gestolen
De politie is op zoek naar twee mannen die worden verdacht van een diefstal bij een telefoonwinkel in Helmond. Het tweetal sloeg op maandag 5 mei toe en ging er vandoor met meerdere Samsung-demotelefoons.
Op bewakingsbeelden is te zien hoe de twee verdachten voorafgaand aan de diefstal buiten de winkel rondhangen en regelmatig naar binnen kijken. Volgens de politie wachtten zij een geschikt moment af om toe te slaan. Vervolgens kwamen de mannen afzonderlijk de winkel binnen, liepen rechtstreeks naar een displaymeubel en rukten met kracht meerdere telefoons los. Daarna vluchtten zij direct uit de winkel.
De diefstal werd vanuit verschillende camerastandpunten vastgelegd. De politie hoopt dat mensen de verdachten herkennen aan hun uiterlijk, kleding of manier van bewegen.
Bij de diefstal werden drie Samsung-demotelefoons buitgemaakt. Hoewel de toestellen inmiddels op afstand zijn geblokkeerd en daardoor vermoedelijk niet meer bruikbaar zijn, blijft de financiƫle schade voor de winkel aanzienlijk. Volgens de politie is het bovendien niet de eerste keer dat de winkel met een dergelijke diefstal wordt geconfronteerd.
De politie roept mensen op zich te melden als zij weten wie de verdachten zijn of weten waar zij verblijven. Tips kunnen worden doorgegeven via de Opsporingstiplijn op 0800-6070 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.



