Noord Brabant

Snelweg dicht na ernstig ongeval; traumahelikopter op snelweg geland

Op de A17 richting Dordrecht hebben donderdagmiddag kort na elkaar meerdere verkeersongevallen plaatsgevonden ter hoogte van Zevenbergen. De snelweg is daardoor volledig afgesloten tussen Zevenbergen en Moerdijk-Havens.

Volgens de eerste informatie vond aanvankelijk een aanrijding plaats, waarna een file ontstond. Korte tijd later reed het verkeer opnieuw op elkaar in, waardoor een tweede ongeval ontstond. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse om hulp te verlenen aan de betrokkenen.

Ook een traumahelikopter werd op de snelweg ingezet om medische assistentie te verlenen. Bij één van de ongevallen raakte een slachtoffer bekneld. Het slachtoffer is door de hulpdiensten uit het voertuig bevrijd en met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie doet onderzoek naar de toedracht van beide ongevallen.

Rijkswaterstaat verwacht op korte termijn één rijstrook vrij te kunnen geven. Tot die tijd blijft de A17 richting Dordrecht afgesloten tussen Zevenbergen en Moerdijk-Havens. Verkeer richting Rotterdam wordt vanaf knooppunt Noordhoek omgeleid via de A59 en de A29.

Foto: Rijkswaterstaat Verkeersinformatie

Gerelateerde artikelen