
Veel schade na ongeval op kruispunt; hulpdiensten met spoed ter plaatse
In de nacht van donderdag op vrijdag heeft er rond 01.20 uur een ongeval plaatsgevonden op het kruispunt van de Nijmeegseweg met de Zeesingel in Arnhem.
Politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen. Bij het ongeval waren twee voertuigen betrokken. Een van de auto’s raakte zwaar beschadigd en kan als total loss worden beschouwd.
De inzittenden van het zwaarst getroffen voertuig zijn door ambulancepersoneel gecontroleerd. Of één of meerdere personen voor verdere behandeling naar het ziekenhuis zijn vervoerd, is op dit moment nog niet bekend.
Vanwege de schade aan de voertuigen en de vele brokstukken op het wegdek werd de weg richting Arnhem volledig afgesloten. Hierdoor ontstond enige verkeershinder.
Een passerende buschauffeur was getuige van het ongeval, maar was zelf niet bij de aanrijding betrokken. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.






