Gelderland

Enorme ravage nadat auto tegen woning botst

Aan de Koepoortwal in Doesburg is in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 00.50 uur een voertuig tegen een woning gereden. Het incident kwam bij de meldkamer binnen als een aanrijding met letsel.

Door de klap raakte een flink deel van de muur van de woning beschadigd. Ook is een ruit gebarsten. De brandweer kwam ter plaatse om de constructie van de woning te controleren vanwege mogelijk instortingsgevaar. De omgeving werd ruim afgezet.

Ook een ambulance kwam ter plaatse om betrokkenen medisch te controleren. Het is nog onbekend of iemand naar het ziekenhuis is gebracht. Over de bestuurder, de oorzaak van het ongeval en eventueel opgelopen letsel is vooralsnog niets bekend.

Het voertuig is inmiddels door een berger uit de woning gehaald. De brandweer blijft ter plaatse om verder onderzoek te doen naar de stabiliteit van het pand.

Opnieuw raak bij dezelfde woning

De woning werd vorig jaar december ook al getroffen door een voertuig. De bewoners besloten destijds de verkoop van de woning uit te stellen na dat incident. Enkele maanden later is de woning opnieuw geraakt. De schade lijkt ditmaal groter te zijn.

Gerelateerde artikelen