
Twee zwaargewonden (26 & 30) na zeer ernstig ongeval; hulpdiensten massaal ingezet
Bij het ernstige ongeval op de N830 bij Herwijnen zijn dinsdagavond twee automobilisten zwaargewond geraakt. De politie heeft woensdagochtend meer informatie bekendgemaakt over het ongeval. De slachtoffers zijn een 26-jarige man uit Gorinchem en een 30-jarige man uit Pijnacker.
Het ongeval gebeurde dinsdag rond 18.55 uur op de Graaf Reinaldweg (N830). Twee auto’s kwamen met elkaar in botsing en raakten vervolgens van de weg. Eén voertuig kwam in een weiland tot stilstand, terwijl de andere auto in een naastgelegen sloot belandde.
Getuige schiet te hulp met shovel
Volgens de politie kwam een getuige die op dat moment op het land aan het werk was direct in actie. De getuige zette daarbij zijn shovel in om hulp te verlenen.
Vanwege de ernst van het ongeval rukten de hulpdiensten massaal uit. Onder meer vijf ambulances, meerdere brandweervoertuigen en twee traumahelikopters werden opgeroepen. Beide traumahelikopters landden in een weiland in de buurt van het ongeval. De brandweer schaalde de inzet op naar ‘middel hulpverlening’.
Twee zwaargewonden naar ziekenhuis
De twee bestuurders raakten zwaargewond en zijn na behandeling ter plaatse overgebracht naar het ziekenhuis. Over hun huidige toestand heeft de politie geen verdere informatie bekendgemaakt.
Specialisten van de Forensische Opsporing Verkeer doen onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Hoe de twee voertuigen met elkaar in botsing konden komen, is nog niet bekend.









