
Dode en twee gewonden na zeer ernstig eenzijdig ongeval
Bij een ernstig verkeersongeval aan De Huikert in Ruurlo is in de nacht van zaterdag op zondag één persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden zijn gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht.
Het ongeval gebeurde rond 03.15 uur. Een personenauto botste door nog onbekende oorzaak tegen een boom. In het voertuig zaten op dat moment drie personen. Vanwege de ernst van het ongeval werden de hulpdiensten massaal gealarmeerd. Meerdere brandweerwagens, ambulances en twee traumahelikopters werden opgeroepen.
De brandweer schaalde de hulpverlening op naar ‘middel hulpverlening’ (middel HV), waardoor extra hulpdiensten werden ingezet.
Voor één van de drie inzittenden mocht de hulp niet meer baten. Het slachtoffer overleed aan de gevolgen van het ongeval. De twee andere inzittenden zijn per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van hun verwondingen is nog niets bekend.
Hoe de auto tegen de boom kon botsen, is nog onduidelijk.
Foto: Ter illustratie




