Gelderland

Zware frontale botsing tegen boom, bestuurder zwaargewond

Een automobilist is afgelopen nacht zwaargewond geraakt na een harde frontale botsing tegen een boom op de Elburgerweg – N309 in Epe.

Het ongeval gebeurde even na middernacht op de weg tussen Epe en ’t Harde. Door een nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de controle over zijn voertuig en ramde vervolgens hard een boom. De hulpdiensten werden groots opgeroepen waaronder de brandweer. Door de klap brak de boom doormidden en belandde deels op de weg. De opgeroepen brandweer heeft de bestuurder uit zijn benarde positie bevrijdt en vervolgens overgedragen aan het ambulancepersoneel. De bestuurder is door het ambulancepersoneel gecontroleerd en vervolgens zwaargewond met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De brandweer heeft de boom van het wegdek verwijderd.

De zwaar beschadigde bestelbus is door een berger afgesleept. Vanwege de afhandeling van het ongeval was de Elburgerweg ruim een uur lang afgesloten.

Gerelateerde artikelen