Gelderland

Flinke file van 60 minuten door brandende bestelbus op snelweg

Op de A12 tussen knooppunt Waterberg en knooppunt Grijsoord is donderdagochtend rond 06.30 uur een bestelbus in brand gevlogen. Door de brand zijn meerdere rijstroken afgesloten en is er flinke verkeershinder ontstaan.

De brandweer is ter plaatse om het brandende voertuig te blussen. Om de hulpdiensten veilig hun werk te laten uitvoeren, zijn meerdere rijstroken richting Utrecht afgesloten.

Het incident zorgt tijdens de ochtendspits voor flinke vertragingen. Op de A12 richting Utrecht loopt de extra reistijd bij knooppunt Grijsoord op tot ongeveer 45 minuten. Ook op de aansluitende A50 vanuit Apeldoorn richting Arnhem ondervindt het verkeer hinder. Bij knooppunt Waterberg bedraagt de vertraging ongeveer 60 minuten.

Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, is nog niet bekend.

Foto: Rijkswaterstaat Verkeersinformatie

Gerelateerde artikelen