Overijssel

Automobilist overleden na zeer ernstig ongeval, auto vloog na botsing in brand

Op woensdagavond rond 23:00 uur heeft zich een ernstig ongeluk voorgedaan op de N35 bij Raalte, ter hoogte van de kruising met de Almelosestraat.

Een automobilist die vanuit Raalte in de richting van Nijverdal reed, raakte om nog onduidelijke redenen vlak na de kruising van de weg. De auto botste frontaal tegen een boom, tolde om zijn as en vatte vervolgens vlam. De bestuurder kon niet meer uit de brandende auto komen en overleed ter plaatse, aldus een correspondent ter plaatse.

De brandweer wist het vuur te blussen en bedekte het voertuig met een zeil om het zicht van omstanders te weren. De politie, afdeling Forensische Opsporing Verkeer, onderzoekt de oorzaak van het ongeval. Vooralsnog lijkt het te gaan om een eenzijdig ongeluk waarbij alleen de bestuurder betrokken was; er waren geen passagiers aanwezig.

De N35, een cruciale verbindingsweg tussen Salland en Twente, bleef tot in de vroege ochtenduren afgesloten tussen Raalte en Nijverdal.

Gerelateerde artikelen