
Onstuimige jaarwisseling omgeving Hengelo, auto volledig uitgebrand
Tijdens de nieuwjaarswisseling zijn in Hengelo en omgeving meerdere branden gemeld waarbij de brandweer meerdere keren moest uitrukken. De branden zijn vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk.
Rond 15.00 uur kreeg de brandweer een melding van een brand in een ondergrondse papiercontainer aan de Eendengang in Hengelo. Door de brand kwam veel rook vrij. De brandweer wist het vuur te blussen, maar tijdens de inzet werden hulpdiensten en omstanders bekogeld met vuurwerk. Hierdoor ontstond een onveilige situatie.
Later op de middag, omstreeks 16.15 uur, werd de brandweer van Hengelo-Noord opgeroepen voor een brand bij een bossage aan de Ede-Watverkare-straat. Ter plaatse bleek een dode boom in brand te staan. De brand is snel geblust.
Even later volgde opnieuw een Prio 1-melding voor de brandweer van Hengelo Centrum. Aan de Eduard Verkadestraat stond een heg in brand bij een bossage. Ook deze brand werd snel onder controle gebracht en geblust.
Niet veel later vloog een auto volledig in brand. De brandweer kwam met spoed ter plaatse maar kon niet voorkomen dat de auto volledig verloren ging.












