
Man (78) overleden bij grote woningbrand; NL-Alert ingetrokken
De brand brak woensdagochtend rond 06.20 uur uit. De brandweer schaalde al snel op en kwam met meerdere eenheden ter plaatse. Ook werd er door de rook die bij de brand vrijkwam een NL-Alert verstuurd.
De brand is inmiddels onder controle en de NL-Alert is ingetrokken, zo meldt de veiligheidsregio.
In het gebied rond de brand is nog steeds geen stroom. Liander is ter plaatse om dat op te lossen. Op dit moment wordt verwacht dat de stroomstoring rond 11.15 uur verholpen zal zijn.
Bij de brand is een 78-jarige man uit Zwaag om het leven gekomen. Wat de oorzaak van de brand precies is, dat is nog niet bekend. het team brandonderzoek zal samen met de forensische opsporing van de politie onderzoek doen.
De omgeving blijft voorlopig afgesloten. De bewoners van de ontruimde woningen weten nog niet wanneer ze terug mogen. De brandweer is nog bezig met een nacontrole en nablussen in de woning.
Foto: Roodproducties




